هوشمندترین تلویزیون‌های 4K سامسونگ

هوشمندترین تلویزیون‌های 4K سامسونگ بزودی وارد بازار می شوند اینترفیس «اسمارت هاب» که کل فرآیند برپایی تلویزیون و یکپارچه‌سازی با دستگاه‌های جدید را برای مصرف‌کننده بسیار ساده و راحت می‌کند از جمله ویژگی‌های این تلویزیون‌ها است. هم‌چنین آن‌طور که قبلا در خبرها آمده بود «اسمارت هاب» نقش هاب برای پلتفرم اینترنت هوشمند سامسونگ یعنی «اشیاء هوشمند» (SmartThings) را ایفا می‌کند. با این فناوری مصرف‌کننده قادر است با استفاده از تلویزیون دستگاه‌های هوشمند خانه را کنترل کند.

هوشمندترین تلویزیون‌های 4K سامسونگ

هوشمندترین تلویزیون‌های 4K سامسونگ

ارزان‌ترین تلویزیون 4K سامسونگ مدل KS8000 است که از 1499 دلار برای مدل 49 اینچ شروع می‌شود. اگر از کسانی هستید که شیفته تلویزیون‌های خمیده شده‌اند مدل KS8500 برای شما مناسب‌تر است که مدل 49 اینچ آن 1699 دلار قیمت دارد. البته مثل همیشه محصولات سامسونگ در اندازه‌های مختلف عرضه می‌شوند و بزرگ‌ترین آن مدل 65 اینچ است که برای هر دو مدل ذکر شده موجود است. سری جدید 9 سامسونگ مدل‌هایی هستند که از کیفیت تصویر بسیار بالایی برخوردارند و با مدل 55 اینچ صفحه‌نمایش تخت KS9000 با قیمت 2299 دلار و مدل 55 اینچ خمیده KS9500 با قیمت 2499 دلار شروع می‌شود. طبیعی است که مدل خمیده به‌دلیل این‌که جدیدتر و به‌روزتر است، قیمت بیشتری دارد.

هوشمندترین تلویزیون‌های 4K سامسونگ

اما اگر می‌خواهید بهترین و پیشرفته‌ترین تلویزیون سامسونگ را داشته باشید، سری SUHD را انتخاب کنید: مدل KS9800 با قیمت 4499 دلار برای 65 اینچ عرضه می‌شود و قرار است تا چند ماه دیگر وارد بازار شود. این مدل تقریبا هیچ قاب و حاشیه‌ای ندارد و تمام آن را سطح تلویزیون برای پخش تصاویر 4K تشکیل می‌دهد و از سیستم بک‌لایت کامل استفاده می‌کند. همین مسئله باعث می‌شود تا رنگ سیاه در این مدل نسبت به سایر مدل‌های سامسونگ عمق بیشتری داشته باشد.

هوشمندترین تلویزیون‌های 4K سامسونگ

کلمه هوشمند در تلویزیون‌های جدید سامسونگ فقط به این معنی نیست که این وسیله می‌تواند آنلاین شده و از اپ‌ها استفاده کند. اگر دستگاه جدیدی وصل شود به‌صورت خودکار آن را شناسایی کرده و با برنامه‌ریزی دوباره ریموت تلویزیون امکان کنترل وسیله نصب‌شده جدید را فراهم می‌کند. به‌عنوان مثال اگر برای اولین بار یک دستگاه ایکس‌باکس وان وصل شود؛ تلویزیون سامسونگ بدون هیچ حرکت اضافی ریموت دستگاه را با اینترفیس ایکس‌باکس سازگاز می‌کند.

[irp posts=”12852″ name=”اینترنت اشیا با پلتفرم جدید سامسونگ”]]]]]> ]]>

دیدگاهتان را بنویسید