با اینترنت اشیا وسایل خانگی با هم حرف می زنند

شرکت نست مدعی شد که با اینترنت اشیا وسایل خانگی با هم حرف می زنند با فراهم کردن تا بدون نیاز به شبکه خانگی با هم اطلاعات رد وبدل کنند هم‫چنین نست در حال معرفی یک API جدید برای “نست کم” (Nest Cam) می‫باشد که کنترل و دسترسی اولیه را به اتفاقاتی که مربوط به حرکت و یا صدا می‫شود امکان‌پذیر کند. به غیر از این، فروشگاه Works with Nest هم راه‫اندازی شده که در آن سخت‫افزارهای سازگار با “نست” برای فروش قرار دارند. در آخر هم قفل جدیدی به نام Yale معرفی شد که با این پلتفرم جدید کار می‫کند.

با اینترنت اشیا وسایل خانگی با هم حرف می زنند

با اینترنت اشیا وسایل خانگی با هم حرف می زنند

برنامه توسعه‫دهنده “نست” که به تازگی بروز شده در تلاش است تا نقش پر رنگ‫تری در پروژه اینترنت اشیاء داشته باشد. برنامه Works with Nest  به این منظور طراحی شده تا تعداد وسایل بیشتری بتوانند با    هسته مرکزی شرکت صحبت کنند. با استفاده از این برنامه، وسایل شرکت‫های دیگر می‫توانند به اطلاعاتی که از سمت “نست” پخش می‫شود پاسخ دهند. به طور مثال فرض کنید که از قفل در Yale برای خانه خود استفاده کنید. اگر میزان مونواکسید کرین داخل خانه از حد مجاز بالاتر برود این قفل به دلیل متصل بودن به سیستم Nest Protect شما را قبل از ورود به خانه آگاه می‫کند.

با اینترنت اشیا وسایل خانگی با هم حرف می زنند با اضافه کردن “ویو” به‫عنوان شبکه ad-hoc برای استفاده وسایل یکی از مهمترین گلوگاه‫های دیده شده در اینترنت اشیاء یعنی هاب برطرف می‫شود. به گفته “گریگ هو” مدیر ارشد پلتفرم “نست”: ما هیچ‫وقت به هاب اعتقاد نداشتیم. “نت ویو” یک شبکه مش بسیار ذاتی است که به ازای تعداد وسایلی که اضافه می‫شود محدوده خود را بزرگ‫تر می‫کند.

با اینترنت اشیا وسایل خانگی با هم حرف می زنند قفل Yale Linus اولین آیتمی است که از ویژگی جدید استفاده می‫کند. به شما اطلاع می‫دهد که قفل باز است یا بسته. از طریق کد عبور منحصربه‌فردی که در کنترل Nest Aware می‫باشد معلوم می‫کند که چه زمانی کسی وارد خانه می‫شود یا از آن خارج میشود. 

[irp posts=”12876″ name=”اینترنت در پریزهای برق خانه”]]]]]> ]]>

دیدگاهتان را بنویسید