مانیتورهای با کیفیت ایسوس مناسب طراحان

یکی از مهمترین دلایل استفاده از مانیتورهای با کیفیت ایسوس مناسب طراحان ایسوس، کالیبره بودن و نمایش دقیق رنگ‌های چاپ است. در هنگام طراحی، نور و رنگ تولید شده در نمایشگرهای عادی متفاوت از رنگ تصاویر در چاپ است. از آنجایی که در نسل قدیم مانیتورها رنگهایی میدیدم هنگام چاپ همان رنگی نبود که چاپ می شد در نسل جدید مانیتورها تمامی نمایشگرهای سری پروآرت می‌توانند 100 درصد رنگ‌های sRGB را تولید و نمایش دهند. این ویژگی باعث می‌شود تا کاربر رنگ‌های نمایشگر را مطابق با رنگ‌های چاپ شده ببیند.

مانیتورهای با کیفیت ایسوس مناسب طراحان

مانیتورهای با کیفیت ایسوس مناسب طراحان

ایسوس برای سری ProArt از بهترین پنل ها با فناوری +IPS A استفاده می‌کند. ویژگی این پنل ها تولید تصویر با رنگ دقیق و داشتن زاویه دید 178 درجه‌ای از هر چهار سمت نمایشگر است. با فناوری Splendid نیز بدون تغییرات پیچیده، امکان انتخاب حالت‌های متفاوت مانند بازی، سینمایی فراهم است. علاوه بر آن با کمک ویژگی تصویر در تصویر هم می‌توان از چند منبع دیگر به‌طور مثال از دو کیس مجزا تصویر خروجی دریافت کرد. همچنین این نمایشگرها از درگاه USB 3.0، خروجی‌های DisplayPort, HDMI, DVI و D-Sub برخوردارند.

[irp posts=”249″ name=”نمایشگرهای رنگی با الهام از صدفهای غول‌پیکر”]

در هنگام نمایش فایل خروجی به مشتری، برای درک راحت‌تر اندازه واقعی کار، نمایشگر اندازه‌های واقعی کاغذ را به صورت فرضی روی صفحه نمایش می‌دهد که این امر هم باعث صرفه‌جویی در مصرف کاغذ و چاپ می‌شود و هم برای مشتری نهایی جذاب‌تر است. ایسوس در تمامی نمایشگرهای سری ProArt از فناوری Smart Contrast Ratio استفاده کرده و با استفاده از الگوریتم‌هایی خاص، کنتراست تصاویر را افزایش داده و در عمل رنگ‌ها، سایه‌های تاریک و نور زنده تر دیده می‌شوند.

شرکت ایسوس به منظور حفظ سلامت کاربران از فناوری Eye-Care در نمایشگرهای خود استفاده می‌کند که این فناوری با حذف نورهای آبی مضر و جلوگیری از پرش تصویر، وقوع بیماری‌های چشمی مرتبط با استفاده طولانی مدت از کامپیوتر را کاهش می‌دهد. همچنین به منظور حفظ ارگونومی و راحتی در هنگام کار، ارتفاع مانیتور را تنظیم کرد، گردش صفحه و تنظیم زاویه شیب در نمایشگرهای سری ProArt ایسوس تعبیه شده است.

]]]]> ]]>

دیدگاهتان را بنویسید