سامانه هوشمند برای حفظ امنیت خانه

یک شرکت آمریکایی نوعی سامانه هوشمند برای حفظ امنیت خانه ابداع کرده است این شرکت یک ابزار منفرد ارائه داده که مجهز به دوربین اچ دی، آشکارساز حرکتی، شتاب سنج، حسگر دما، بلندگو، آژیر و تراشه وای فای است. این سامانه که Flare نام دارد، هوشمند بوده و نرم افزار آن، فقط زمانی که افراد خانواده در منزل نیستند، بر امنیت منزل نظارت می کند و دارای هر دو سیستم شناسایی  چهره و صداست و هنگام حضور حیوانات در منزل، اژیر آن به صدا در نمی آید. با استفاده از Flare، کاربر نیازی به نظارت بر دوربین های وب کم یا بررسی کردن سیستم امنیتی ندارد، همچنین نیازی نیست که شخص زمانی که به خانه می آید کدی را وارد کند زیرا سیستم او را هنگام ورود به منزل شناسایی می کند.

سامانه هوشمند برای حفظ امنیت خانه [irp posts=”272″ name=”پهپاد های هوشمند در آتش‌نشانی و جابجایی کالا برفراز نیویورک”]

سامانه هوشمند برای حفظ امنیت خانه

این سامانه هوشمند برای حفظ امنیت خانه در عین حال، زمانی که کاربر در خانه نیست، اتفاقات روی داده در خانه را ثبت و صاحبخانه را از آنها آگاه میکند. باتری های لیتیوم – یون این سامانه، حتی زمان قطع برق هم کار میکنند و با وجود وای فای و G3 نیازی به کابل ندارند. نصب این سیستم ایمنی در 10 دقیقه تکمیل می شود و برنامه نرم افزاری همراه آن برای اندروید یا iOS کاربر را به یک شبکه متصل و تنظیمات آن را اجرا می کند.

برنامه نرم افزاری این ابزار کاربر را همواره از اوضاع منزل مطلع نگه می داردو وی امکان کنترل از راه دور Flare را می دهد. این سیستم از نسل تکنولوژی اینترنت اشیاء محسوب می شود که می توان امید داشت در آینده نزدیک در تمامی خانه ها و شرکتها استفاده نمود و امنیت خانه های افزایش میدهد. این سیستم در آینده بسیار نزدیک همه گیر خواهد شد و در تمام اماکن مورد استفاده قرار گیرد.

]]]]> ]]>

دیدگاهتان را بنویسید