کوچکترین ویدئو پروژکتور قابل حمل سونی

یکی از ویژگیهای بسیار عالی کوچکترین ویدئو پرژکتور کامپیوتر قابل حمل سونی بسیار کوچک بودن، قابلیت نمایش تصاویر و ویدئو ها بر روی دیوار و یا هر سطح دیگری از فاصله بسیار نزدیک است. همچنین کوچکترین ویدئو پروژکتور قابل حمل سونی با شارژ کامل باتری می تواند 2 ساعت کارکند و یکی از ویژگیهای مهم آن قابل حمل بودن درهرجایی است. اندازه کوچکترین ویدئو پروژکتور قابل حمل سونی دستگاه جدی 131mm . 131mm . 81mm و نمایش تصاویر بین 22 تا 80 اینچ است.

[irp posts=”157″ name=”نسل جدید پرینترهای 3 بعدی اچ پی HP”]

ویژگیهای کوچکترین ویدئو پرژکتور کامپیوتر

از دیگر قابلیتها و ویژگیهای این کوچکترین ویدئو پرژکتور کامپیوتر قابل حمل سونی کانکت شدن به بلوتوث ونمایش تصاویر از روی گوشی هوشمند به شمار می آید.این ویدئو پروژکتور از ماه فبریه (بهمن) با قیمت 798 دلار وارد بازار شد. ویدئو پروژوکترهای فعلی دارای حجم بزرگتر و راندمان پایین تری را دارا هستن و گرمای تولید شده در آنها بالا است. در کوچکترین ویدئو پروژکتور قابل حمل سونی جدید هم از حجم دستگاه کاسته شده و هم از گرمای تولید شده از آن کاسته شده و در ضمن وزن آن نیز بسیار کاهش یافته است.

کوچکترین ویدئو پرژکتور کامپیوتر

یکی از دلایل آن استفاده از لامپ ال ای دی همین امر باعث کاهش گرمای تولیدی از دستگاه کوچکترین ویدئو پرژکتور کامپیوتر و قابل حمل سونی است. در این ویدئو پرژکتور لامپهای ال ای دی و لامپهای اس ام دی مقدار بسیار فراوان از حجم لامپ کاسته شده و علاوه برآن نور اشاعه شده و منتشر شده افزایش یافته و علاوه بر آن مصرف انرژی نیز بطور بسیار محسوسی کاهش یافته است و همین امر باعث شده که در جهت کاهش حجم این ویدئو پروژوکتورها شده است و این باعث شده که این کوچکترین ویدئو پروژکتور قابل حمل سونی شده و به راحتی می توان آن را در هر مکان و هر زمان که نیاز شد بتوان از آن استفاده نمود. منبع: Optical Material Express نویسنده: علی ائلدار جعفریان

 

]]]]> ]]>

دیدگاهتان را بنویسید