هدفون وایرلس نسل جدید شرکت بزرگ سونی

شرکت معتبر و بزرگ سونی که همیشه با محصولات منحصر بفرد خود را نشان می دهد، این بار نیز هدفون وایرلس نسل جدید شرکت بزرگ سونی را رونمایی کرده است. سونی از هدفون های بی سیم و جدیدی رونمایی که علاوه بر داشتن طراحی زیبا و راحت، کیفیت صدای بسیار خوبی نیز دارند. با اینکه این کمپانی ژاپنی در سالهای اخیر چندان ویژه ای ارائه نداده اما امسال با دست پر به لاس وگاس آمده تا در سال 201 بتواند مشتری های بیشتری را به سمت خود جذب نماید. هدفون های کورد بحث از سیستم حذف نویز دیجیتال بهرمند هستند که به صورت خودکار صداهای پیرامون را تحلیل کرد و تشخیص می دهد کدام حالت صدا برای پخش مناسب تر خواهند بود.

[irp posts=”157″ name=”نسل جدید پرینترهای 3 بعدی اچ پی HP”] هدفون وایرلس

مزایای هدفون وایرلس نسل جدید شرکت بزرگ سونی

کاهش صداهای آزار دهنده بیرون در این دیوایس عالی است به صورت عالی است به طوری که حتی وقتی صدا را در اندازه متوسط تنظیم می نمائید نیز اصوات خارجی به گوش نمی رسند. سونی همچنین با تعبیه یک کلید روی محصول این امکان را برای کاربرانش مهیا نموده تا در صورت تمایل این سیستم را غیر فعال نمایند. به لطف وجود فناوری بلوتوث، می توان دیوایس یاد شده را با سرعت و به راحتی با اسمارت فون سینک نموده و از محتویات صوتی آن استفاده نمود.

سرعت ارتباطی این دستگاه بسیار بیشتر از نمونه های موجود در بازار اعلام شده و در عین حال، کیفیت صدای آن نیز بسیار خوب است.همچنین جا دارد اشاره کنیم که طراحی گوشی های این هدفون بسیار ارگونومی و راحت بوده و به راحتی روی گوش های فرد می نشیند و هیچ فشار یا آزاری را متوجه او نمی کنند. به ادعای شرکت سازنده این محصول، هدفون فوق با یک شارژ تا 20 ساعت استفاده را پاسخگو خواهند بود و حمل آن بسیار راحت و آسان است.

 

]]]]> ]]>

دیدگاهتان را بنویسید