نسل جدید پرینترهای 3 بعدی اچ پی HP

نسل جدید پرینترهای 3 بعدی اچ پی HP تولید شد. شرکت اچ پی (HP) دو محصول جدید با نام های Sprout Pro و Sprout Education را معرفی کرد و توضیح داد این دو رایانه سه بعدی به صورت اختصاصی برای سازمان ها و مراکز آموزشی ساخته شده اند. مرکز Sprout سال گذشته ابزار اسکن سه بعدی خود را عرضه کرد و اظهار داشت این محصول می تواند یک شی را به طور کامل اسکن کند وسپس طرح نهایی را مورد ویرایش قرار دهد.

پرینترهای 3 بعدی اچ پی HP

عملکرد پرینترهای 3 بعدی اچ پی HP

سیستم Sprout PC در اصل یک ابزار ترکیبی در نسل جدید پرینترهای 3 بعدی شرکت اچ پی است که تولید سازمانی محصولات مختلف را Sprout PC در اصل یک ابزار ترکیبی در نسل جدید پرینترهای 3 بعدی اچ پی HP است که تولید سازمانی محصولات مختلف را آسان میکند. ایده اصلی برای سیستم مذکور این است که می تواند دنیای فیزیکی و دیجیتال را با یک دیگر ادغام کند. تفاوت اصلی میان مدل سازمانی Sprout و مدل شخصی که سال گذشته روانه بازار شد، در این این است که محصول جدید نرم افزار ویژه ای را شامل می شود که امکان همکاری های سازمانی و تغییر ابزار های داخلی بسته به نیاز هر مرکز را فراهم میکند.

پرینترهای 3 بعدی اچ پی HP

[irp posts=”6″ name=”درام کارتریج و عملکرد آن در کارتریج پرینترهای لیزری”]

سخن پایانی

این محصول جدید برای سازمان های بزرگ و مراکز آموزشی از جمله دانشگاه ها ساخته شده است و اپلیکیشن های مربوطه به آن می تواند فرآیند های کارخانه ای کوچک برای تولید محصولات مختلف را انجام دهد.شرکت اچ پی (HP) اعلام کرد که با عرضه Sprout Pro روی سازمان های فعال در زمینه طراحی های تخصصی، مراکز درمانی، مراکز فروش کالا و کارخانه ها تاکید دارد. در آینده بسیار نزدیک هر شخصی در محل کار خود و یا در خانه می تواند در کنار کامپیوتر خود یک پرینتر سه بعدی پیشرفته داشته باشد و این باعث می شود بسیاری از کارهای شخصی خود را بوسیله این نسل از پرینترها آسان نمایم و در هزینه های شخصی را بسیار کاهش دهیم.

]]]]> ]]>

دیدگاهتان را بنویسید